polariss
Krynica-Zdrój to zdrowie
103897 produktów

Gotowanie dawniej a dziś. Produkty, które zrewolucjonizowały polskie kuchnie

„Tylko kobieta prawdziwie inteligentna i wykształcona zdolna jest rządzić domem z korzyścią dla rodziny”. O ile wypowiedź Lucyny Ćwierczakiewiczowej może w dzisiejszych czasach budzić kontrowersje, jedno jest pewne. Na przestrzeni lat na rynku pojawiły się produkty, dzięki którym zarówno panie, jak i panowie mogą rządzić z swoich gospodarstwach, jednocześnie znajdując czas na realizowanie się na innych płaszczyznach.

Kostki rosołowe, kapsułki z kawą, a także dania instant – to produkty bez których wiele polskich domów nie wyobraża sobie funkcjonowania. Nic dziwnego, świat przyspiesza, a my chcemy jak najwięcej z niego czerpać. Kiedy pomyślimy o tym w jaki sposób prowadziły dom nasze mamy, trudno nie zauważyć ułatwień, które oferuje nam rynek. W momencie kiedy mamy ochotę na budyń lub kisiel nie musimy gotować już całego garnka, co w przypadku singli byłoby zwykłym marnotrawstwem (lub obżarstwem). Marki takie jak Delecta oferują więc coraz częściej produkty w tzw. monoporcjach, których sposób przyrządzania został dostosowany do naszego trybu życia.

„Jak wynika z wyliczeń GUS, już co 5 Polak żyje w pojedynkę, zaś według prognoz liczba ta nadal będzie rosnąć. Dla wielu firm, również producentów żywności, jest to jasny sygnał do zmiany w podejściu do definicji gospodarstwa domowego, a także wyjście naprzeciw potrzebom różnych konsumentów. Jako marka oferujemy produkty, które są nie tylko proste i szybkie w przygotowaniu, ale też dostępne w monoporcjach – idealnych dla jednej osoby. Co ważne nasze kisiele FIT czy „Pyszne budynie” można przygotować samodzielnie, dodając do nich wyłącznie wodę”– powiedziała Monika Rożnowska, Starszy Kierownik Marki Delecta w Bakalland SA.

Monoporcje sprawdzają się nie tylko wśród singli, ale również wśród tych, którzy nie lubią rutyny na talerzu. Dawniej, nie do pomyślenia było, aby cała rodzina jadła np. budyń, z czego każdy zajadłby się innym smakiem. Przygotowywanie ciast? W dzisiejszych czasach mało kto przygotowując świąteczny makowiec, namacza przez 4 godzinny mak i następnie mieli go w maszynce do mielenia mięsa. Chętniej sięgamy po gotowy produkt w puszce. Podobnie jest z masą sernikową, którą aktualnie można kupić w każdym osiedlowym sklepie. Nie tylko producenci, ale również internet jest sprzymierzeńcem tych, którzy cenią sobie samodzielne przygotowanie posiłków. Liczba blogów kulinarnych, ale także stron typu dektujemy.pl sprawia, że dawne przepiśniki odchodzą do lamusa i są zastępowane zakładkami do konkretnych witryn. W połączeniu z aplikacjami do robienia list zakupowych, które same podpowiadają po który produkt warto sięgnąć (np. wpisując masło, aplikacja automatycznie podpowiada chleb), otrzymujemy połączenie idealne, godne pani domu XXI wieku.

Ciasta w proszku z odpowiednio dobranymi proporcjami, do których wystarczy dodać jajka i olej, gotowe sałatki, z plastykowym widelcem na wieczku, dostępne w dyskontach, czy wręcz całe, pełnowartościowe i zbilansowane dania, pakowane próżniowo – wszystko to sprawia, że nasze życie staje się łatwiejsze. Świadomi producenci żywości, dążą bowiem do tego, by ich produkty odpowiadały na nasze potrzeby, dostosowując się do tempa naszego życia. Co istotne, jednocześnie nadal traktując określenie „jak u mamy”, jako największy komplement.

Dodatkowe informacje:

Delecta to marka spożywcza z wieloletnią tradycją, ciesząca się zaufaniem konsumentów, ceniona za szczerość, autentyczność i wysoką jakość oferowanych produktów. Choć firma w tym roku obchodzi 25-lecie swojego istnienia, to jej tradycja sięga aż 1816 roku. Marka oferuje konsumentom szeroki wybór deserów, mieszanek, przypraw oraz dodatków do domowego wypieku ciast. W portfelu producenta znaleźć można również markę Anatol – niskoprzetworzoną, zbożową kawę ekspresową w saszetkach, a także zupy w proszku, w tradycyjnych polskich smakach. Firma stale rozszerza swój asortyment, dopasowując go do dynamicznie zmieniających się upodobań klientów. Dbałość o doskonały smak oraz czysty skład, to motto, przyświecające wszystkim produktom marki. Delecta od 2015 roku wchodzi w skład grupy kapitałowej Bakalland.

Więcej informacji na stronie: www.delecta.pl

Ciekawe przepisy na ciasta i desery można znaleźć tutaj: www.delektujemy.pl

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Hity w 2019 roku

Hepar-SL forte 600 mg tabletki powlekane
Marka: MCM KLOSTERFRAU Vertr. GmbH

H&s Heisser Sanddorn Vitaltee Filterbeutel
Marka: H&S Tee - Gesellschaft mbH & C
Hs Heisser Sanddorn Vitaltee Filterbeutel
H&s Heisser Sanddorn Vitaltee Filterbeutel (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 17,00 zł

Sagella krem
Marka: MEDA Pharma GmbH & Co.KG

Kneipp perełki do kąpieli Belohne Dich
Marka: Kneipp GmbH

Calcium Carbonicum C 30 Globuli Hahnemanni
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Calcium Carbonicum C 30 Globuli Hahnemanni
Calcium Carbonicum C 30 Globuli Hahnemanni (Opakowanie: 10 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 30,00 zł

Biochemie Pflueger 4 Kalium chlorat.D 6 Tabl.
Marka: A.Pflüger GmbH & Co. KG
Biochemie Pflueger 4 Kalium chlorat.D 6 Tabl.
Biochemie Pflueger 4 Kalium chlorat.D 6 Tabl. (Opakowanie: 400 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 35,00 zł

Promed Blutdruckmessgerät Pbw-3,5
Marka: Promed GmbH

Duschdas Noire 2w1 pod prysznic
Marka: Unilever Deutschland GmbH

Penaten Intensiv Pflegemilch
Marka: Johnson & Johnson GmbH

Urol Pros Drag.
Marka: APOGEPHA Arzneimittel GmbH
Urol Pros Drag.
Zastosowanie Urol Pros Drag. (Opakowanie: 90 szt.)- Bei Beschwerden beim Wasserlassen bei gutartiger ProstatavergrößerungSkład475 mg Brennesselwurz
Cena: 127,00 zł

Pantoprazol Ratiopharm Sk 20 mg na zgagę
Marka: ratiopharm GmbH
Pantoprazol Ratiopharm Sk 20 mg na zgagę
Zastosowanie Pantoprazol Ratiopharm Sk 20 mg na zgagę (Opakowanie: 7 szt.)Zgaga potrafi zniszczyć nawet najprzyjemniejszą chwilę i zepsuć doznani
Cena: 21,00 zł

Ailgeno spag. Tropfen
Marka: PEKANA Naturheilmittel GmbH
Ailgeno spag. Tropfen
Ailgeno spag. Tropfen (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 79,00 zł

Centrovision Amd kapsułki
Marka: OmniVision GmbH

DHU Belladonna D12 globulki
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG

Hautfunktionstabletten N Cosmochema
Marka: Biologische Heilmittel Heel Gm

Solunat Nr.3 Tropfen
Marka: Laboratorium Soluna Heilmittel

Biochemie Dhu 5 Kalium phosphoricum D 4 Gel
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG

Dr Wolz Darmflora plus select probiotyk w kapsułk
Marka: Dr. Wolz Zell GmbH
Dr Wolz Darmflora plus select probiotyk w kapsułkach
Zastosowanie Dr Wolz Darmflora plus select probiotyk w kapsułkach (Opakowanie: 20 szt.)Z pewnością każdy z nas wie, jak ważne jest przyjmowanie w
Cena: 43,00 zł

Odol Med 3 Zahnsteinschutz Zahnpasta
Marka: GlaxoSmithKline Consumer Healt
Odol Med 3 Zahnsteinschutz Zahnpasta
Odol Med 3 Zahnsteinschutz Zahnpasta (Opakowanie: 75 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 6,00 zł

Zink 15 mg Tabletten
Marka: Złota marka
Zink 15 mg Tabletten
Zink 15 mg Tabletten (Opakowanie: 250 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 65,00 zł

Phytoelixir intensiv nährende Maske
Marka: Ales Groupe Cosmetic Deutschla

Mirfulan Wund- und Heilsalbe
Marka: Recordati Pharma GmbH
Mirfulan Wund- und Heilsalbe
Zastosowanie Mirfulan Wund- und Heilsalbe (Opakowanie: 10X100 g)- Nichtinfizierte Hautschäden - Verbrennungen 1. Grades- Ausschläge- Unterschenkelge
Cena: 428,00 zł

Weleda balsam do dziąseł z szałwią
Marka: WELEDA AG

Magnesium Verla direkt granulat
Marka: Verla-Pharm Arzneimittel GmbH

Alfason Basis Cresa krem
Marka: LEO Pharma GmbH

Weleda olejek do pielęgnacji dla kobiet w ciąży
Marka: WELEDA AG
Weleda olejek do pielęgnacji dla kobiet w ciąży
Zastosowanie Weleda olejek do pielęgnacji dla kobiet w ciąży (Opakowanie: 10 ml)Ciąża zmienia życie kobiety. Zachodzące w jej organizmie zmiany
Cena: 9,00 zł

Esencja kwiatowa dr Bach - tysiącznik
Marka: Nelsons GmbH

Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Tabl.
Marka: A.Pflüger GmbH & Co. KG
Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Tabl.
Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Tabl. (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 17,00 zł

Papulex żel
Marka: Alliance Pharmaceuticals GmbH

Oliwkowy balsam do ciała z mleczkiem migdałowym
Marka: Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Oliwkowy balsam do ciała z mleczkiem migdałowym
Oliwkowy balsam do ciała z mleczkiem migdałowym (Opakowanie: 200 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 43,00 zł

Hipp 3 Bio Folgemilch 2078
Marka: HiPP GmbH & Co.Vertrieb KG

Bedan krem do twarzy
Marka: MCM KLOSTERFRAU Vertr. GmbH

Dncg Oral Paedia Hartkapseln
Marka: Pädia GmbH
Dncg Oral Paedia Hartkapseln
Zastosowanie Dncg Oral Paedia Hartkapseln (Opakowanie: 100 szt.)- Nahrungsmittelallergie- Asthma und Schnupfen bei Nahrungsmittelallergie - Bei allerg
Cena: 215,00 zł

Basentee herbata przywracająca równowagę kwasowo-
Marka: ALLPHARM Vertriebs GmbH
Basentee herbata przywracająca równowagę kwasowo-zasadową
Zastosowanie Basentee herbata przywracająca równowagę kwasowo-zasadową (Opakowanie: 20 szt.)Odczuwasz zmęczenie? Ciągle jesteś osłabiony? Odcz
Cena: 13,00 zł

Imupret N drażetki
Marka: Bionorica SE
Imupret N drażetki
Zastosowanie Imupret N drażetki (Opakowanie: 100 szt.)Imupret N drażetki (Opakowanie: 100 szt.) jest tradycyjnym preparatem ziołowym skutecznie prz
Cena: 76,00 zł

Phytocolor S 3 ciemnobrązowy
Marka: Ales Groupe Cosmetic Deutschla

Heparstad Artischocken Kapseln
Marka: STADA GmbH

Yogi Tea Abend Tee Bio Filterbeutel
Marka: TAOASIS GmbH Natur Duft Manufa

Hylo Vision Gel sine żel pipeta z pojedynczą dawk
Marka: OmniVision GmbH
Hylo Vision Gel sine żel pipeta z pojedynczą dawką
Zastosowanie Hylo Vision Gel sine żel pipeta z pojedynczą dawką (Opakowanie: 20X0.35 ml)Często towarzyszy ci uczucie suchości spojówek bądź ro
Cena: 39,00 zł

Be Sure Schwangerschaftstest
Marka: Pharma Peter GmbH

Krill Omega kapsułki z olejem z kryla
Marka: NEW NORDIC Deutschland GmbH

Rheila Hustenperlen Dosen
Marka: Dr. C. SOLDAN GmbH

Dermasence Seborra Gel
Marka: P&M COSMETICS GmbH & Co. KG

Lioran, kapsułki z passiflorą
Marka: Niehaus Pharma GmbH & Co. KG

Weleda pasta do zębów z nagietkiem
Marka: WELEDA AG

Selen Loges 100 Ne Tabletten
Marka: Dr. Loges + Co. GmbH
Selen Loges 100 Ne Tabletten
Selen Loges 100 Ne Tabletten (Opakowanie: 200 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 135,00 zł

Plantago Major D 4 Globuli
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG

La Mer Platinum Skin Recovery krem do twarzy na d
Marka: La mer Cosmetics AG

Synergon 137 Clematis Tropfen
Marka: Kattwiga Arzneimittel GmbH

Loceryl Nagellack lakier przeciwgrzybiczny do paz
Marka: Galderma Laboratorium GmbH

Aspirin 500 mg überzogene Tabletten
Marka: Bayer Vital GmbH

Steirocall Tropfen
Marka: Steierl-Pharma GmbH

Fungizid-ratiopharm krem przeciwgrzybiczny
Marka: ratiopharm GmbH

Bbn Vital Msm Aktiv Tabs
Marka: Fitnesshotline GmbH
Bbn Vital Msm Aktiv Tabs
Bbn Vital Msm Aktiv Tabs (Opakowanie: 175 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 91,00 zł

Lavendel Oel 10%
Marka: WELEDA AG

Canderel słodzik opakowanie uzupełniające
Marka: CosNem
Canderel słodzik opakowanie uzupełniające
Zastosowanie Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.)Canderel słodzik opakowanie uzupełniające (Opakowanie: 500 szt.) to
Cena: 30,00 zł

Infi Mormordica Tropfen
Marka: Infirmarius GmbH

Orthomol Tendo na schorzenia ścięgien i stawów
Marka: Orthomol pharmazeutische Vertr
Orthomol Tendo na schorzenia ścięgien i stawów
Zastosowanie Orthomol Tendo na schorzenia ścięgien i stawów (Opakowanie: 1 op.)Orthomol Tendo na schorzenia ścięgien i stawów (Opakowanie: 1 op.
Cena: 249,00 zł

Silymarin forte-CT Hartkapseln
Marka: ratiopharm GmbH
Silymarin forte-CT Hartkapseln
Silymarin forte-CT Hartkapseln (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 79,00 zł

Macrogol Hexal Orange Plv.z.her.e.lsg.z.einn.btl.
Marka: Hexal AG
Macrogol Hexal Orange Plv.z.her.e.lsg.z.einn.btl.
Macrogol Hexal Orange Plv.z.her.e.lsg.z.einn.btl. (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 34,00 zł

Strumeel T Tabl.
Marka: Biologische Heilmittel Heel Gm

Redu Max Tropfen
Marka: KREPHA GmbH & Co.KG

Gillette Fusion Proglide
Marka: GILLETTE GRUPPE DTSCHL
Gillette Fusion Proglide
Gillette Fusion Proglide (Opakowanie: 4 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 83,00 zł

Hyaluron Booster Serum Gel
Marka: KLOTZ LABS Kosmetikmanufaktur
Hyaluron Booster Serum Gel
Hyaluron Booster Serum Gel (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 611,00 zł

Cetirizin Abz 10 mg Filmtabl.
Marka: AbZ Pharma GmbH
Cetirizin Abz 10 mg Filmtabl.
Cetirizin Abz 10 mg Filmtabl. (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 43,00 zł

Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane
Marka: Dr.Willmar Schwabe GmbH & Co.K
Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane
Zastosowanie Euvegal Balance 500 mg tabletki powlekane (Opakowanie: 80 szt.)Ziołowy lek na bazie korzenia kozłka lekarskiego, pomagający w stanach
Cena: 83,00 zł

La Roche Posay Anthelios SPF50+ Pomadka ochronna
Marka: L'Oreal Deutschland GmbH
La Roche Posay Anthelios SPF50+ Pomadka ochronna
Zastosowanie La Roche Posay Anthelios SPF50+ Pomadka ochronna (Opakowanie: 4.7 ml)La Roche Posay Anthelios SPF50+ Pomadka ochronna (Opakowanie: 4.7 ml
Cena: 37,00 zł

Sebamed emulsja do mycia
Marka: Sebapharma GmbH & Co.KG

Tabacum D 4 Globuli
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG

Boso medicus X vollautomat.Blutdruckmessgerät
Marka: Bosch + Sohn GmbH & Co.

Soventol Protect intensywny spray na komary
Marka: MEDICE Arzneimittel Pütter Gmb

Magnesium Diasporal 300 direkt Magnez granulat
Marka: Protina Pharmazeutische GmbH
Magnesium Diasporal 300 direkt Magnez granulat
Zastosowanie Magnesium Diasporal 300 direkt Magnez granulat (Opakowanie: 50 szt.)Magnesium Diasporal 300 direkt Magnez granulat (Opakowanie: 50 szt.)
Cena: 65,00 zł

Otriven Besser Atmen paski na nos normalne, przeź
Marka: GlaxoSmithKline Consumer Healt
Otriven Besser Atmen paski na nos normalne, przeźroczyste
Zastosowanie Otriven Besser Atmen paski na nos normalne, przeźroczyste (Opakowanie: 30 szt.)Otriven Besser Atmen paski na nos normalne, przeźroczyst
Cena: 74,00 zł

Mucokehl Kapseln D 4
Marka: SANUM-KEHLBECK GmbH & Co. KG

Hansepharm Power Crispy Riegel Vanille
Marka: Hansepharm GmbH & Co. KG

Sanguinaria Similiaplex R Tropfen
Marka: PASCOE pharmazeutische Präpara
Sanguinaria Similiaplex R Tropfen
Sanguinaria Similiaplex R Tropfen (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 61,00 zł

ASS + wit. C Ratiopharm tabletki przeciwbólowe
Marka: ratiopharm GmbH

Bachblüten Murnauer Original Tropfen ohne Alkohol
Marka: MURNAUER MARKENVERTRIEB GmbH

Imazol Creme Plus
Marka: LABORATOIRES BAILLEUL S.A.
Imazol Creme Plus
Imazol Creme Plus (Opakowanie: 25 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 43,00 zł

Nestle Beba Pro Ha Pre trinkfertig
Marka: NESTLE Nutrition GmbH
Nestle Beba Pro Ha Pre trinkfertig
Nestle Beba Pro Ha Pre trinkfertig (Opakowanie: 32X90 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.
Cena: 131,00 zł

Polecamy

Strefa marek

Mapa strony

Facebook Twitter Pinterest Wykop Y! Mail Addthis