polariss
Krynica-Zdrój to zdrowie
129165 produktów

Nierówne zęby to coś więcej niż tylko kwestia estetyki. Ma to wpływ na wiele innych aspektów m.in. zdrowotnych, z których możesz nie zdawać sobie sprawy! Stomatolog przypomina, dlaczego prosty zgryz jest tak istotny.

Łatwiejsza higiena zębów

Dokładna higiena jamy ustnej u osób z nieprawidłowym zgryzem to wyzwanie. Wady takie jak np. stłoczenia zębów powodują, że trudniej dotrzeć szczoteczką, a nawet nicią do zakamarków, usunąć resztki jedzenia i gromadzącą się na zębach płytkę nazębną.

- Z powodu trudności z właściwym doczyszczaniem zębów szybciej gromadzi się kamień nazębny. Dlatego takie osoby są bardziej narażone na próchnicę, stany zapalne i choroby dziąseł wyjaśnia lek. stom. Robert Białach, zajmujący się ortodoncjąw gabinecie Stankowscy & Białach Stomatologia w Poznaniu.

Lepsze zdrowie jamy ustnej

Właściwa higiena jamy ustnej to mniejsze ryzyko ubytków oraz problemów z dziąsłami. Proste zęby przywracają zgryzowi prawidłową funkcję np. gryzienie, żucie. - Redukujemy również ryzyko halitozy, czyli nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej, ponieważ przy nierównym zgryzie, np. stłoczonych zębach, łatwiej gromadzą się bakterie i resztki jedzenia mówi ekspert.

Co więcej, nieprawidłowy zgryz sprzyja „zużywaniu” się zębów, których komplet powinien nam służyć całe życie. Takie zęby będą bardziej starte, kruche, szkliwo osłabione. Jeśli myślisz, że wizyty u stomatologa są kosztowne lub żmudne, to wiedz, że na dłuższą metę więcej czasu i pieniędzy stracisz na naprawę szkód, jakie nieprawidłowo ułożone zęby mogą spowodować. Terapia ortodontyczna może być również wymagana, gdy rozważamy wszczepienie implantów zębowych.

Lepsze zdrowie ogólne

Nieprawidłowy zgryz to nie tylko kwestia estetyki i ewentualnych kompleksów na punkcie krzywych zębów. To również większe ryzyko dolegliwości takich jak bóle głowy, oczu, szyi, karku, zaburzenia trawienia, wady wymowy. Zaawansowane wady zgryzu mogą przeciążać cały układ mięśniowo-szkieletowy, zaburzać motorykę, a nawet wpływać negatywnie na  postawę ciała (np. większe ryzyko skrzywień kręgosłupa).

Stawy w lepszej kondycji

Nieleczone wady zgryzu są również niekorzystne dla dobrej kondycji szczęki i żuchwy, ponieważ mogą prowadzić do tzw. choroby okluzyjnej zębów. Co to takiego? Jest to zaburzenie pracy układu żucia, czyli zębów, mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Może ona doprowadzić do m.in. starcia zębów, zwiększonego napięcia mięśni i dolegliwości bólowych.

- Nieprawidłowo kontaktujące się zęby, np. w konsekwencji wad zgryzu, zaburzają równowagę sił mechanicznych, obciążają nasze stawy i uniemożliwiają ich prawidłowe funkcjonowanie. Skutki mogą być opłakane: zgrzytanie zębami i ich ścieranie, zęby wychylające się do przodu, przeskakiwanie i trzaski w stawie skroniowo-żuchwowym, ból zębów przy nagryzaniu, a nawet bóle głowy, których często pacjenci nie łączą z kondycją jamy ustnej. Często to właśnie leczenie ortodontyczne pozwala doprowadzić do równego kontaktu zębów górnych i dolnych, a co za tym idzie redukuje nieprzyjemne dolegliwości – mówi stomatolog.

Większa pewność siebie

Krzywe zęby mogą odbierać pewność siebie, zaniżać samoocenę i wpędzać w kompleksy. Tyczy się to nie tylko nastolatków, ale również dorosłych pacjentów, którzy krzywy zgryz postrzegają jako jeden z największych defektów kosmetycznych.

Dziś więcej opcji niż kiedykolwiek

Jeśli od założenia aparatu powstrzymuje cię jego widoczność, to takie wymówki nie mają już racji bytu. Współczesna ortodoncja oferuje różnorodne opcje leczenia, wśród nich są zarówno klasyczne aparaty stałe, jak i ich bardziej dyskretne wersje: aparaty ceramiczne, szafirowe lub wykonane z kryształu górskiego.

Dla wstydliwych przewidzianesą  np. aparaty lingwalne (zakładane od strony podniebienia i języka, dzięki czemu są niewidoczne dla oka), trzeba jednak pamiętać, że czyszczenie zębów w takim aparacie jest dużo trudniejsze niż przy aparacie założonym od strony policzkowej.Alternatywą dla aparatów stałych są natomiast nowoczesne alignery, czyli ruchome aparaty nakładkowe typu Invisalign.

- To, co wyróżnia alignery to mała widoczność i wysoka estetyka, ponieważ są wykonane z elastycznego, przezroczystego tworzywa, nie posiadają również charakterystycznych dla aparatów klasycznych – drucików oraz zamków. Do tego można je w każdej chwili zdjąć do posiłków, szczotkowania lub przed ważnym spotkaniem. Dlatego są komfortową opcją leczenia wad zgryzu dla pacjentów prowadzących aktywny tryb życia. Mogą ich również używać m.in. sportowcy i osoby uprawiające zawody publiczne, np. dziennikarze, politycy, modelki, wokaliści – przekonuje dr Białach.

Leczenie możesz rozpocząć w każdym wieku

Istnieje stereotyp, że aparaty ortodontyczne to domena nastolatków i w dorosłym wieku nie ma już sensu decydować się na korektę wad zgryzu.  Ale eksperci zgodnie przyznają, że nie ma górnej granicy wieku.

 – Leczenie ortodontyczne jest równie skuteczne u nastolatków, jak u osób dorosłych. Proces fizjologiczny przesuwania zębów jest tu taki sam, różni się jedynie tym, że dorośli mają gęstszą tkanką kostną niż dzieci, przez co leczenie może potrwać nieco dłużej. Terapię najlepiej rozpocząć około 13-15.roku życia, wtedy zgryz jest bardziej plastyczny i łatwiej poddaje się siłom mechanicznym. Ale równie dobrze na aparat ortodontyczny możemy się zdecydować w starszym wieku, nawet na emeryturze. Warunkiem jest dobry stan kości pacjenta i brak przeciwwskazań medycznych, np. dobra kondycja dziąseł  – zapewnia ortodonta.

I dodaje:- Czas leczenia zależy od zaawansowania wady zgryzu oraz wyboru metody, średnio jest to około 22 miesiące. Jeśli od dawna nierówne zęby są naszym kompleksem, to warto wykonać pierwszy krok i umówić się na wstępną konsultację ortodontyczną. Stomatolog przeprowadzi niezbędną diagnostykę i przedstawi opcje leczenia dostosowane do naszych potrzeb. Możliwości jest teraz więcej, niż kiedykolwiek.

***

Stankowscy & Białach Stomatologia to poznańska klinika,  która zapewnia najwyższą jakość leczenia m.in. w zakresie profilaktyki, diagnostyki, chirurgii, periodontologii, stomatologii estetycznej, protetyki oraz implantologii. Klinika jest założycielem Akademii Dawsona Polska, gdzie prowadzi kursy, szkolenia i seminaria dla stomatologów z całej Polski.  Właściciele kliniki są autorami "Bądź bystry u dentysty, czyli jak mieć uśmiech celebryty i nie bać się stomatologa", pierwszego poradnika stomatologicznego dla pacjentów w Polsce. Więcej: stankowscybialach.pl, badzbystry.pl

Robert Białachukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Specjalizuje się w leczeniu ortodontycznym. Dba, by uśmiechy pacjentów zapewniały nie tylko walory estetyczne, ale również funkcjonalne, dlatego wciąż podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając na liczne seminaria i warsztaty w Polsce oraz za granicą. Ukończył prestiżową Akademię Dawsona na Florydzie oraz Curriculum Ortodontyczne FACE (Functional and Cosmetic Excellence) w Stambule. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.

Wyjątkowe okazje wybrane dla Ciebie

Hity w 2019 roku

Opticalm beruhigende Augentropfen Plus
Marka: Omega Pharma Deutschland GmbH
Opticalm beruhigende Augentropfen Plus
Opticalm beruhigende Augentropfen Plus (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 51,00 zł

Meridol płyn do płukania jamy ustnej
Marka: CP GABA GmbH

Hyalubrix Hyaluronsäure roztwór do wstrzykiwań w
Marka: Fidia Pharma GmbH

Ichtho Bad
Marka: Ichthyol-Gesellschaft Cordes H

Toepfer kleik ryżowy
Marka: TÖPFER GmbH
Toepfer kleik ryżowy
Toepfer kleik ryżowy (Opakowanie: 250 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 20,00 zł

Vichy Nutrilogie Dzień/Noc zestaw promocyjny
Marka: L'Oreal Deutschland GmbH
Vichy Nutrilogie DzieńNoc zestaw promocyjny
Zastosowanie Vichy Nutrilogie Dzień/Noc zestaw promocyjny (Opakowanie: 1 op.)Vichy Nutrilogie Dzień/Noc zestaw promocyjny (Opakowanie: 1 op
Cena: 124,00 zł

Hermes Cevitt Heisse Orange Granulat
Marka: HERMES Arzneimittel GmbH
Hermes Cevitt Heisse Orange Granulat
Hermes Cevitt Heisse Orange Granulat (Opakowanie: 14 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 17,00 zł

Nicotinell Paket 3
Marka: Złota marka
Nicotinell Paket 3
Nicotinell Paket 3 (Opakowanie: 1 op.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 292,00 zł

Acc direkt 600 mg Pulver zum Einnehmen im Beutel
Marka: Hexal AG
Acc direkt 600 mg Pulver zum Einnehmen im Beutel
Acc direkt 600 mg Pulver zum Einnehmen im Beutel (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 26,00 zł

Kneipp sól do kąpieli z długo utrzymująca się pia
Marka: Kneipp GmbH

Dresdner Essenz płyn do kąpieli z kokosem i Ylang
Marka: LI-IL GmbH

Klosterfrau Franzbranntwein kosodryewina żel
Marka: MCM KLOSTERFRAU Vertr. GmbH

Dorm Tabl.
Marka: Berco-ARZNEIMITTEL
Dorm Tabl.
Zastosowanie Dorm Tabl. (Opakowanie: 20 szt.)Zur Kurzzeitbehandlung von Schlafstörungen.Skład50 mg Diphenhydramin hydrochlorid43
Cena: 16,00 zł

Leukomed transp.plus sterile Pflaster 8x15 cm
Marka: BSN medical GmbH
Leukomed transp.plus sterile Pflaster 8x15 cm
Leukomed transp.plus sterile Pflaster 8x15 cm (Opakowanie: 5 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 42,00 zł

Gelorevoice tabletki na gardło mentol+grejpfrut
Marka: G. Pohl-Boskamp GmbH & Co.KG
Gelorevoice tabletki na gardło mentol+grejpfrut
Zastosowanie Gelorevoice tabletki na gardło mentol+grejpfrut (Opakowanie: 20 szt.)Ból gardła ma często różne przyczyny
Cena: 30,00 zł

Okoubaka D 6 Tabl.
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Okoubaka D 6 Tabl.
Okoubaka D 6 Tabl. (Opakowanie: 80 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 30,00 zł

ASS ratiopharm 500 mg tabletki
Marka: ratiopharm GmbH
ASS ratiopharm 500 mg tabletki
Zastosowanie ASS ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 30 szt.)ASS ratiopharm 500 mg tabletki (Opakowanie: 30 szt
Cena: 13,00 zł

Skincair Hydro Hand Olive Schaum-creme
Marka: Neubourg Skin Care GmbH & Co.K
Skincair Hydro Hand Olive Schaum-creme
Skincair Hydro Hand Olive Schaum-creme (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 45,00 zł

Magnesium 600m kapsułki
Marka: ENDIMA Vertriebsgesellschaft m
Magnesium 600m kapsułki
Magnesium 600m kapsułki (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 43,00 zł

Jso Jkh Gewebemittel Gw 7 Millefolium cp Globuli
Marka: ISO-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Jso Jkh Gewebemittel Gw 7 Millefolium cp Globuli
Jso Jkh Gewebemittel Gw 7 Millefolium cp Globuli (Opakowanie: 20 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 48,00 zł

La Roche Posay Rosaliac UV legere krem o lekkiej
Marka: L'Oreal Deutschland GmbH

Rheuma- & Muskelschmerzcreme Winthrop
Marka: Zentiva Pharma GmbH
Rheuma-  Muskelschmerzcreme Winthrop
Rheuma- & Muskelschmerzcreme Winthrop (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 35,00 zł

Balneum Intensiv krem
Marka: ALMIRALL HERMAL GmbH
Balneum Intensiv krem
Zastosowanie Balneum Intensiv krem (Opakowanie: 75 ml)Sucha skóra bywa bardzo problematyczna w pielęgnacji
Cena: 65,00 zł

Ass 500 1a Pharma Tabl.
Marka: 1 A Pharma GmbH
Ass 500 1a Pharma Tabl.
Ass 500 1a Pharma Tabl. (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 8,00 zł

Widmer Carbamid Creme
Marka: LOUIS WIDMER GmbH

La Mer Flexible Specials Korallen-creme-maske ohn
Marka: La mer Cosmetics AG
La Mer Flexible Specials Korallen-creme-maske ohne P.
La Mer Flexible Specials Korallen-creme-maske ohne P. (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 129,00 zł

Laufwunder Schrundena krem do stóp
Marka: Franz Lütticke GmbH

Fucus Vesiculosus D 6 Globuli
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Fucus Vesiculosus D 6 Globuli
Fucus Vesiculosus D 6 Globuli (Opakowanie: 10 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 30,00 zł

Dolormin Gs mit Naproxen Tabl.
Marka: Johnson & Johnson GmbH (OTC)
Dolormin Gs mit Naproxen Tabl.
Zastosowanie Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. (Opakowanie: 20 szt.)Anwendungsgebiet von Dolormin Gs mit Naproxen Tabl. (Opakowanie: 20 szt
Cena: 39,00 zł

Lacri Stulln Ud Augentropfen
Marka: PHARMA STULLN GmbH
Lacri Stulln Ud Augentropfen
Lacri Stulln Ud Augentropfen (Opakowanie: 30X0.5 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 30,00 zł

Cynarin ekstrakt z karczocha w saszetkach
Marka: EPI-3 Healthcare GmbH
Cynarin ekstrakt z karczocha w saszetkach
Zastosowanie Cynarin ekstrakt z karczocha w saszetkach (Opakowanie: 2X20 szt
Cena: 50,00 zł

Elastyczna opaska z gazy 4mx6cm
Marka: Holthaus Medical GmbH & Co. KG
Elastyczna opaska z gazy 4mx6cm
Zastosowanie Elastyczna opaska z gazy 4mx6cm (Opakowanie: 20 szt.)Domowa apteczka powinna być dobrze wyposażona
Cena: 30,00 zł

Kohle Hevert tabletki węglowe
Marka: Hevert Arzneimittel GmbH & Co.
Kohle Hevert tabletki węglowe
Zastosowanie Kohle Hevert tabletki węglowe (Opakowanie: 300 szt
Cena: 165,00 zł

Granufink Femina Kapseln
Marka: Omega Pharma Deutschland GmbH
Granufink Femina Kapseln
Granufink Femina Kapseln (Opakowanie: 30 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 46,00 zł

Graphites C 30 Globuli
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Graphites C 30 Globuli
Graphites C 30 Globuli (Opakowanie: 10 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 26,00 zł

Linoseptic Gel
Marka: Dr. August Wolff GmbH & Co.KG
Linoseptic Gel
Linoseptic Gel (Opakowanie: 30 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 36,00 zł

Hechocur spag. Peka N Tropfen
Marka: PEKANA Naturheilmittel GmbH
Hechocur spag. Peka N Tropfen
Hechocur spag. Peka N Tropfen (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 79,00 zł

Hyaluronsaeure 100 mg Caps
Marka: Zein Pharma - Germany GmbH
Hyaluronsaeure 100 mg Caps
Hyaluronsaeure 100 mg Caps (Opakowanie: 120 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 64,00 zł

Angocin Anti Infekt N Tabletki powlekane
Marka: REPHA GmbH Biologische Arzneim
Angocin Anti Infekt N Tabletki powlekane
Zastosowanie Angocin Anti Infekt N Tabletki powlekane (Opakowanie: 500 szt.)Angocin Anti Infekt N Tabletki powlekane (Opakowanie: 500 szt
Cena: 200,00 zł

Arsenicum Album Injeele S
Marka: Biologische Heilmittel Heel Gm
Arsenicum Album Injeele S
Arsenicum Album Injeele S (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 70,00 zł

Ohropax Silicon Clear
Marka: OHROPAX GmbH
Ohropax Silicon Clear
Ohropax Silicon Clear (Opakowanie: 6 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 21,00 zł

A Bomin Tropfen
Marka: A.Pflüger GmbH & Co. KG
A Bomin Tropfen
A Bomin Tropfen (Opakowanie: 50 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 52,00 zł

Iwhite Zahnaufhellungs-kit
Marka: Werner Schmidt Pharma GmbH
Iwhite Zahnaufhellungs-kit
Iwhite Zahnaufhellungs-kit (Opakowanie: 10 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 140,00 zł

Gingium extra 240mg
Marka: Hexal AG
Gingium extra 240mg
Zastosowanie Gingium extra 240mg (Opakowanie: 80 szt.)Gingium extra 240mg (Opakowanie: 80 szt
Cena: 285,00 zł

Cholagogum ekstrakt z karczocha na trawienie, kap
Marka: MCM KLOSTERFRAU Vertr. GmbH
Cholagogum ekstrakt z karczocha na trawienie, kapsułki
Zastosowanie Cholagogum ekstrakt z karczocha na trawienie, kapsułki (Opakowanie: 50 szt
Cena: 82,00 zł

Vichy woda termalna
Marka: L'Oreal Deutschland GmbH
Vichy woda termalna
Zastosowanie Vichy woda termalna (Opakowanie: 150 ml)Woda jest najoczywistszym i podstawowym elementem codziennej higieny
Cena: 30,00 zł

Bio H Tin Glas pilnik do paznokci
Marka: Dr.R.PFLEGER GmbH
Bio H Tin Glas pilnik do paznokci
Bio H Tin Glas pilnik do paznokci (Opakowanie: 1 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 39,00 zł

Aspecton Nasenspray
Marka: Krewel Meuselbach GmbH
Aspecton Nasenspray
Aspecton Nasenspray (Opakowanie: 20 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 17,00 zł

Kneipp pamięć i koncentracja kapsułki
Marka: Kneipp GmbH
Kneipp pamięć i koncentracja kapsułki
Zastosowanie Kneipp pamięć i koncentracja kapsułki (Opakowanie: 30 szt
Cena: 26,00 zł

Taxofit B-komplex Tabletten
Marka: MCM KLOSTERFRAU Vertr. GmbH
Taxofit B-komplex Tabletten
Taxofit B-komplex Tabletten (Opakowanie: 40 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 9,00 zł

Hepabolan A&t Trinkamp.
Marka: Orthim GmbH & Co. KG
Hepabolan At Trinkamp.
Hepabolan A&t Trinkamp. (Opakowanie: 30X25 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 177,00 zł

Layenberger Lowcarb.one batonik proteinowy
Marka: Layenberger Nutrition Group Gm
Layenberger Lowcarb.one batonik proteinowy
Zastosowanie Layenberger Lowcarb.one batonik proteinowy (Opakowanie: 35 g)Layenberger Lowcarb
Cena: 4,00 zł

La Roche Posay Effaclar płyn micelarny
Marka: L'Oreal Deutschland GmbH

Polysept Loesung
Marka: DERMAPHARM AG
Polysept Loesung
Zastosowanie Polysept Loesung (Opakowanie: 100 ml)- Zur Desinfektion bei geschädigter Haut und Schleimhaut z.B
Cena: 16,00 zł

Multi Gyn kompresy dla dobrego samopoczucia w oko
Marka: Ardo medical GmbH
Multi Gyn kompresy dla dobrego samopoczucia w okolicach odbytu
Zastosowanie Multi Gyn kompresy dla dobrego samopoczucia w okolicach odbytu (Opakowanie: 12 szt
Cena: 43,00 zł

Pentofuryl 200 mg Hartkapseln
Marka: LINDEN Arzneimittel-Vertrieb-G
Pentofuryl 200 mg Hartkapseln
Pentofuryl 200 mg Hartkapseln (Opakowanie: 12 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 35,00 zł

Sidroga skrzyp saszetki
Marka: Sidroga Gesellschaft für Gesun
Sidroga skrzyp saszetki
Sidroga skrzyp saszetki (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 16,00 zł

Loratadin Stada 10 mg Tabl.
Marka: STADAPHARM GmbH
Loratadin Stada 10 mg Tabl.
Loratadin Stada 10 mg Tabl. (Opakowanie: 100 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 65,00 zł

Biochemie Dhu 14 Kalium bromatum D 12 Tabl.
Marka: DHU-Arzneimittel GmbH & Co. KG
Biochemie Dhu 14 Kalium bromatum D 12 Tabl.
Biochemie Dhu 14 Kalium bromatum D 12 Tabl. (Opakowanie: 80 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 13,00 zł

Venostasin Retardkaps.
Marka: Klinge Pharma GmbH
Venostasin Retardkaps.
Zastosowanie Venostasin Retardkaps. (Opakowanie: 200 szt
Cena: 228,00 zł

Biotrue All in one Loesung
Marka: BAUSCH & LOMB GmbH Vision Care
Biotrue All in one Loesung
Biotrue All in one Loesung (Opakowanie: 2X300 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 120,00 zł

Eucerin Atopicontrol spray redukujący swędzenie
Marka: Beiersdorf AG Eucerin

Nurofen Junior Zaepfchen 60 mg
Marka: Reckitt Benckiser Deutschland
Nurofen Junior Zaepfchen 60 mg
Zastosowanie Nurofen Junior Zaepfchen 60 mg (Opakowanie: 10 szt
Cena: 21,00 zł

Habstal Cor N Tropfen
Marka: Steierl-Pharma GmbH
Habstal Cor N Tropfen
Habstal Cor N Tropfen (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 61,00 zł

H&s Bio Durstlöschtee Baby- und Kindertee Filterb
Marka: H&S Tee - Gesellschaft mbH & C
Hs Bio Durstlöschtee Baby- und Kindertee Filterbeutel
H&s Bio Durstlöschtee Baby- und Kindertee Filterbeutel (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 17,00 zł

Biochemie Pflueger 6 Kalium sulfur.D 6 Tabl.
Marka: A.Pflüger GmbH & Co. KG
Biochemie Pflueger 6 Kalium sulfur.D 6 Tabl.
Biochemie Pflueger 6 Kalium sulfur.D 6 Tabl. (Opakowanie: 400 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 35,00 zł

Doppelherz Augen-tropfen Hyaluron 0,2%
Marka: Queisser Pharma GmbH & Co. KG
Doppelherz Augen-tropfen Hyaluron 0,2
Doppelherz Augen-tropfen Hyaluron 0,2% (Opakowanie: 10 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 30,00 zł

Medipharma Hyaluron lotion do ciała
Marka: Dr. Theiss Naturwaren GmbH

Sidroga Magen Heiltee Filterbtl.
Marka: Sidroga Gesellschaft für Gesun
Sidroga Magen Heiltee Filterbtl.
Sidroga Magen Heiltee Filterbtl. (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 21,00 zł

H&s Schwangerschaft Blütentee Filterbeutel
Marka: H&S Tee - Gesellschaft mbH & C
Hs Schwangerschaft Blütentee Filterbeutel
H&s Schwangerschaft Blütentee Filterbeutel (Opakowanie: 20 szt.) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 17,00 zł

Listerine Coolmint Loesung
Marka: Johnson & Johnson GmbH (OTC)
Listerine Coolmint Loesung
Listerine Coolmint Loesung (Opakowanie: 95 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 4,00 zł

Kamillosan Konzentrat
Marka: MEDA Pharma GmbH & Co.KG
Kamillosan Konzentrat
Zastosowanie Kamillosan Konzentrat (Opakowanie: 250 ml)- Entzündliche Erkrankungen und Reizzustände der Atemwege wie z.B
Cena: 72,00 zł

Bactisubtil Complex kapsułki
Marka: CHEPLAPHARM Arzneimittel GmbH
Bactisubtil Complex kapsułki
Zastosowanie Bactisubtil Complex kapsułki (Opakowanie: 100 szt.)Rynek suplementów diety jest bardzo bogaty
Cena: 197,00 zł

Ambroxol 15 Saft 1a Pharma
Marka: 1 A Pharma GmbH

Tattoomed cleansing Gel
Marka: Tattoo Med GmbH
Tattoomed cleansing Gel
Tattoomed cleansing Gel (Opakowanie: 100 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 42,00 zł

Bifiteral Sirup
Marka: Mylan Healthcare GmbH

Rausch hipoalergiczny balsam do ciała
Marka: RAUSCH (Deutschland) GmbH
Rausch hipoalergiczny balsam do ciała
Rausch hipoalergiczny balsam do ciała (Opakowanie: 150 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 72,00 zł

Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Pulver
Marka: A.Pflüger GmbH & Co. KG
Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Pulver
Biochemie Pflueger 1 Calcium fluor.D 12 Pulver (Opakowanie: 100 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 35,00 zł

Thymus Glandula Gl D 30 Amp.
Marka: WALA Heilmittel GmbH
Thymus Glandula Gl D 30 Amp.
Thymus Glandula Gl D 30 Amp. (Opakowanie: 10X1 ml) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl
Cena: 65,00 zł

Rausch Sensitive kremowe mydło pH 5,5 op. uzupełn
Marka: RAUSCH (Deutschland) GmbH
Rausch Sensitive kremowe mydło pH 5,5 op. uzupełniające
Dodatkowe informacjeOpakowanie uzupełniające Rausch Sensitive kremowe mydło pH 5,5 op
Cena: 21,00 zł

Polecamy

Strefa marek

Mapa strony

Facebook Twitter Pinterest Wykop Y! Mail Addthis